Obálka
Základní MARC ISBD

Atlas dobrodružství. Zvířata / ilustrovala Lucy Letherland ; napsaly Rachel Williams a Emily Hawkins ; z anglického originálu Atlas of animal adventures přeložila Aneta Boučková

Od: Letherland, Lucy [ill]
Přispěvatel(é): Williams, Rachel [aut] | Hawkins, Emily [aut] | Boučková, Aneta [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Popis: 85 stran : barevné ilustrace ; 38 cmISBN: 9788075856173Další název: ZvířataUnifikované názvy: Atlas of animal adventures. Česky Předmětová hesla: zvířata -- země světaŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | ilustrované publikace | publikace pro děti Souhrn: Velkoformátový obrazový atlas zvířat. Kniha přináší zajímavosti o zvířatech ze všech kontinentů. Vybraným 31 živočišným druhům je vždy věnováno několik odstavců a dvoustránková ilustrace znázorňující jejich životní prostředí a způsob života; dále orientační mapka výskytu těchto tvorů. Pro zpestření je připojena možnost hledání detailů ukrytých na stránkách.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 59 Vypůjčeno 19/08/2019 421440055891
Celkem rezervací: 0

Na obálce pod názvem: sbírka toho nejúžasnějšího, co příroda nabízí: nezapomenutelných zážitků, dechberoucích migrací a neuvěřitelných výkonů

Obsahuje rejstřík

Velkoformátový obrazový atlas zvířat. Kniha přináší zajímavosti o zvířatech ze všech kontinentů. Vybraným 31 živočišným druhům je vždy věnováno několik odstavců a dvoustránková ilustrace znázorňující jejich životní prostředí a způsob života; dále orientační mapka výskytu těchto tvorů. Pro zpestření je připojena možnost hledání detailů ukrytých na stránkách.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha