Základní MARC ISBD

Atlas dobrodružství. Zvířata / ilustrovala Lucy Letherland ; napsaly Rachel Williams a Emily Hawkins ; z anglického originálu Atlas of animal adventures přeložila Aneta Boučková

Od: Letherland, Lucy [ill].
Přispěvatel(é): Williams, Rachel [aut] | Hawkins, Emily [aut] | Boučková, Aneta [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Popis: 85 stran : barevné ilustrace ; 38 cm.ISBN: 9788075856173.Další název: Zvířata.Unifikované názvy: Atlas of animal adventures. Česky Předmětová hesla: zvířata -- země světaŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | ilustrované publikace | publikace pro dětiSouhrn: Velkoformátový obrazový atlas zvířat. Kniha přináší zajímavosti o zvířatech ze všech kontinentů. Vybraným 31 živočišným druhům je vždy věnováno několik odstavců a dvoustránková ilustrace znázorňující jejich životní prostředí a způsob života; dále orientační mapka výskytu těchto tvorů. Pro zpestření je připojena možnost hledání detailů ukrytých na stránkách.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 59 Vypůjčeno 19/08/2019 421440055891
Celkem rezervací: 0

Na obálce pod názvem: sbírka toho nejúžasnějšího, co příroda nabízí: nezapomenutelných zážitků, dechberoucích migrací a neuvěřitelných výkonů

Obsahuje rejstřík

Velkoformátový obrazový atlas zvířat. Kniha přináší zajímavosti o zvířatech ze všech kontinentů. Vybraným 31 živočišným druhům je vždy věnováno několik odstavců a dvoustránková ilustrace znázorňující jejich životní prostředí a způsob života; dále orientační mapka výskytu těchto tvorů. Pro zpestření je připojena možnost hledání detailů ukrytých na stránkách.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha