Obálka
Základní MARC ISBD

Ledový dech / 6. Diana Gabaldon ; přeložila: Blanka Chocová

Od: Gabaldon, Diana, 1952- [aut]
Přispěvatel(é): Chocová, Blanka [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Popis: 1559 stran ; 21 cmISBN: 9788073902735Unifikované názvy: Breath of snow and ashes. Česky Předmětová hesla: 18. století | historické romány 18. století americká literaturaŽánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Další pokračování příběhu Skota Jamieho Frasera a jeho anglické manželky Claire. Roku 1772, v předvečer války za americkou nezávislost, krajem Severní Karolíny táhnou divoké bandy, které plení a ničí vše, co jim přijde pod ruku. V nastálém chaosu dostává Jamie Fraser od guvernéra rozkaz, aby pro krále sjednotil zámořské kolonie. Ale Jamie od své manželky ví, že za tři roky bude vyhlášena nezávislost a za svou službu a věrnost králi by mohl zaplatit životem. A je tu také otázka malého novinového výstřižku z The Wilmington Gazette z roku 1776, který informuje o Jamieho smrti spolu s jeho příbuznými.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 6. Dostupné 421440055913
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Rodokmen na zadní předsádce

Další pokračování příběhu Skota Jamieho Frasera a jeho anglické manželky Claire. Roku 1772, v předvečer války za americkou nezávislost, krajem Severní Karolíny táhnou divoké bandy, které plení a ničí vše, co jim přijde pod ruku. V nastálém chaosu dostává Jamie Fraser od guvernéra rozkaz, aby pro krále sjednotil zámořské kolonie. Ale Jamie od své manželky ví, že za tři roky bude vyhlášena nezávislost a za svou službu a věrnost králi by mohl zaplatit životem. A je tu také otázka malého novinového výstřižku z The Wilmington Gazette z roku 1776, který informuje o Jamieho smrti spolu s jeho příbuznými.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha