Základní MARC ISBD

Moudrost lesa / Peter Wohlleben ; přeložila: Magdalena Havlová

Od: Wohlleben, Peter, 1964- [aut].
Přispěvatel(é): Havlová, Magdalena, 1954- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaPopis: 255 stran ; 21 cm.ISBN: 9788090719743.Unifikované názvy: Wald - ein Nachruf. Česky Předmětová hesla: lesy | lesní ekosystémy | ekologie lesa | ochrana přírody | forests | forest ecosystems | forest ecology | nature conservationŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular worksSouhrn: Autor ukazuje, že pevnější a zdravější vztah s přírodou kolem nás je uskutečnitelný, a především potřebný. Křehký ekosystém lesa, v němž spolu rostliny komunikují a navzájem si pomáhají, můžeme chránit i my. Peter Wohlleben nám v této knize předává, čemu ho sám les naučil. Chopme se nyní příležitosti a doprovoďme ho na jeho cestách hlubokými, tajuplnými lesy. Nechme se přitom stále znovu překvapovat a objevujme divokou, autentickou přírodu. Naučíme se tak víc starat o stromy, a tím i o sebe. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
630 Vypůjčeno 02/10/2019 421440055905
Celkem rezervací: 1

Přeloženo z němčiny

Obsahuje bibliografii

Autor ukazuje, že pevnější a zdravější vztah s přírodou kolem nás je uskutečnitelný, a především potřebný. Křehký ekosystém lesa, v němž spolu rostliny komunikují a navzájem si pomáhají, můžeme chránit i my. Peter Wohlleben nám v této knize předává, čemu ho sám les naučil. Chopme se nyní příležitosti a doprovoďme ho na jeho cestách hlubokými, tajuplnými lesy. Nechme se přitom stále znovu překvapovat a objevujme divokou, autentickou přírodu. Naučíme se tak víc starat o stromy, a tím i o sebe. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha