Obálka
Základní MARC ISBD

Strašidýlko Stráša / Alena Mornštajnová ; ilustrovala Galina Miklínová

Od: Mornštajnová, Alena, 1963- [aut]
Přispěvatel(é): Miklínová, Galina, 1970- [ill]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 61 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 25 cmISBN: 9788000050485Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. Pro malé čtenáře od 6 let. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Vypůjčeno 25/03/2020 421440055916
Celkem rezervací: 0

Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. Pro malé čtenáře od 6 let. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha