Základní MARC ISBD

Mortina a přízračný kamarád / text a ilustrace Barbara Cantini ; překlad Tereza Sieglová

Od: Cantini, Barbara, 1977- [aut, ill].
Přispěvatel(é): Sieglová, Tereza, 1979- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 47 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025245842.Další název: Mortina Název na doplňkové titulní stránce.Unifikované názvy: Mortina e l'amico fantasma. Česky Žánr/Forma: italské příběhy | publikace pro děti | Italian stories | children's literatureSouhrn: Nové dobrodružství malé holčičky - strašidla a kamarádů z vesnice. Za oknem vily Rozvalinky se již druhý den objevuje zvláštní zářivé světlo. Je to malý smutný přízračný kluk, který zapomněl své jméno a má strach, že se rozplyne v tajemném místě Zapomnění. Mortina mu chce pomoct a i přes zákaz tety Neboženky se vydává do kostela pro starou matriku.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 Dostupné 421440055921
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z italštiny

Nové dobrodružství malé holčičky - strašidla a kamarádů z vesnice. Za oknem vily Rozvalinky se již druhý den objevuje zvláštní zářivé světlo. Je to malý smutný přízračný kluk, který zapomněl své jméno a má strach, že se rozplyne v tajemném místě Zapomnění. Mortina mu chce pomoct a i přes zákaz tety Neboženky se vydává do kostela pro starou matriku.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha