Základní MARC ISBD

Návrat z prázdnin /Nové Mikulášovy patálie. 1, Nové Mikulášovy patálie. René Goscinny & [ilustroval] Jean-Jacques Sempé ; [z francouzštiny přeložila Tamara Sýkorová]

Od: Goscinny, René, 1926-1977 [aut].
Přispěvatel(é): Sempé, Jean-Jacques, 1932- [ill] | Sýkorová, Tamara, 1926- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : Albatros, 2013Vydání: 2. vyd.Popis: 146 s. : il. ; 22 cm.ISBN: 9788000032955.Další název: Návrat z prázdnin.Žánr/Forma: francouzské příběhy | publikace pro děti | French stories | children's literatureSouhrn: Další starosti a patálie francouzského školáka Mikuláše a jeho rodičů. Humorná knížka vhodná pro starší děti potěší i jejich rodiče.Souhrn: V nových příhodách se opět setkáme s Mikulášem a jeho nejlepším kamarádem, tlouštíkem Vendelínem, který v jednom kuse jí. Partu "Nepřemožitelní" posiluje Viktorín, Albín, Kryšpín, Jáchym, Fridolín a zvláštní místo má Augustýn - to je ten, který má velmi bohatého tatínka. Mikuláš jde po prázdninách do školy a čeká jej zase mnoho úkolů a trápení s rodiči, ale také spousta dobrodružství.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 1. Dostupné 421440055918
Celkem rezervací: 0

Další starosti a patálie francouzského školáka Mikuláše a jeho rodičů. Humorná knížka vhodná pro starší děti potěší i jejich rodiče.

V nových příhodách se opět setkáme s Mikulášem a jeho nejlepším kamarádem, tlouštíkem Vendelínem, který v jednom kuse jí. Partu "Nepřemožitelní" posiluje Viktorín, Albín, Kryšpín, Jáchym, Fridolín a zvláštní místo má Augustýn - to je ten, který má velmi bohatého tatínka. Mikuláš jde po prázdninách do školy a čeká jej zase mnoho úkolů a trápení s rodiči, ale také spousta dobrodružství.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha