Základní MARC ISBD

Dračí srdce. Nástrahy labyrintu / Ana Galánová ; ilustroval Pablo Pino ; překlad: Kateřina Hošková

Od: Galán, Ana, 1964- [aut].
Přispěvatel(é): Pino, Pablo, 1981- [ill] | Hošková, Kateřina [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 128 stran : ilustrace (některé barevné) ; 21 cm.ISBN: 9788026408437.Další název: Nástrahy labyrintu.Unifikované názvy: Baobab. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: Naši kamarádi se svými draky prožívají velké dobrodružství! Magická kniha z hradu jim prozradila tajemství, jak zachránit poslední mluvící stromy. Musí najít ještě pět vzácných semínek a v noci během úplňku je zasadit v lese. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Třetí část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 3. Dostupné 421440055982
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Naši kamarádi se svými draky prožívají velké dobrodružství! Magická kniha z hradu jim prozradila tajemství, jak zachránit poslední mluvící stromy. Musí najít ještě pět vzácných semínek a v noci během úplňku je zasadit v lese. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Třetí část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha