Obálka
Základní MARC ISBD

DogMan / napsal a ilustroval Dav Pilkey jako George Beard a Harold Hutchins ; z anglického originálu DogMan přeložil Martin Mikolajek

Od: Pilkey, Dav, 1966- [aut, ill]
Přispěvatel(é): Mikolajek, Martin, 1975- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 231 stran : barevné ilustrace ; 22 cmISBN: 9788075499868Unifikované názvy: DogMan. Česky Žánr/Forma: komiksy | publikace pro děti | comics | children's literature Souhrn: Psohlavý policista Dogman potírá zločin v ztřeštěném humoristickém komiksu. Novodobý psí robocop, který se zrodil spojením hlavy psa Lojzíka a těla strážníka Králíčka, nicméně některé jeho původní psí zvyky mu stále zůstávají (trhání kapesníků a pantoflí, čůrání na podlahu, olizování obličejů...). Dogman ve čtyřech příbězích bojuje proti zločineckému esu kočičáku Péťovi a dalším zlosynům; musí se postavit zlobotovi, který má nahradit jako robošéf stávajícího náčelníka policie, navrátit vymazaná slova zpět do knih a zastavit tak zhloupnutí celého města a uprostřed války párků osvobodit další psy z čoklomlatu a zastavit gyrosmana. Nechybí listovačky a návod, jak si sám jednoduše nakreslit Dogmana a další postavy z příběhu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/5 1. Vypůjčeno 28/07/2020 421440056015
Celkem rezervací: 0

"Nakladatelství Chatka pyšně představuje DogMan"

Psohlavý policista Dogman potírá zločin v ztřeštěném humoristickém komiksu. Novodobý psí robocop, který se zrodil spojením hlavy psa Lojzíka a těla strážníka Králíčka, nicméně některé jeho původní psí zvyky mu stále zůstávají (trhání kapesníků a pantoflí, čůrání na podlahu, olizování obličejů...). Dogman ve čtyřech příbězích bojuje proti zločineckému esu kočičáku Péťovi a dalším zlosynům; musí se postavit zlobotovi, který má nahradit jako robošéf stávajícího náčelníka policie, navrátit vymazaná slova zpět do knih a zastavit tak zhloupnutí celého města a uprostřed války párků osvobodit další psy z čoklomlatu a zastavit gyrosmana. Nechybí listovačky a návod, jak si sám jednoduše nakreslit Dogmana a další postavy z příběhu.

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha