Obálka
Základní MARC ISBD

Velký turnaj / Dračí srdce. Ana Galánová ; ilustroval Pablo Pino ; překlad: Kateřina Hošková

Od: Galán, Ana, 1964- [aut]
Přispěvatel(é): Pino, Pablo, 1981- [ill] | Hošková, Kateřina [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 122 stran : ilustrace (některé barevné) ; 22 cmISBN: 9788026410249Další název: Dračí srdce 4: Velký turnaj [Název v tiráži:] | Velký turnajUnifikované názvy: Árbol del banyán. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | fantasy stories | children's literature Souhrn: Kale a jeho přátelé musejí najít třetí semínko, aby zachránili Mlžný les. Jenže když se Kale vypraví do dračích stájí na svém hradě, zjistí, že Murda spolu s bratrancem Doupákem Mondraga unesli! Vrátí mu ho jen v případě, že vyhraje souboj. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Čtvrtá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 4. Vypůjčeno 29/09/2020 421440056003
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

V tiráži uveden chybný název originálu: El árbol del bayán

Kale a jeho přátelé musejí najít třetí semínko, aby zachránili Mlžný les. Jenže když se Kale vypraví do dračích stájí na svém hradě, zjistí, že Murda spolu s bratrancem Doupákem Mondraga unesli! Vrátí mu ho jen v případě, že vyhraje souboj. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Čtvrtá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha