Základní MARC ISBD

Záhada zelené jeskyně / Dračí srdce. Ana Galánová ; ilustroval Pablo Pino ; překlad: Kateřina Hošková

Od: Galán, Ana, 1964- [aut].
Přispěvatel(é): Pino, Pablo, 1981- [ill] | Hošková, Kateřina [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 126 stran : barevné ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788026410874.Další název: Dračí srdce 5: Záhada zelené jeskyně [Název v tiráži:] | Záhada zelené jeskyně.Unifikované názvy: Arbopán. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: Kalovi se podaří rozluštit zprávu, kterou objevil v Kurielově chýši. Léčitel ho prosí, aby za ním okamžitě přišel do katakomb. Je to nebezpečné a mohla by to být past, ale Kale sebere odvahu a rozhodne se riskovat. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Pátá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 5. Dostupné 421440056002
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Kalovi se podaří rozluštit zprávu, kterou objevil v Kurielově chýši. Léčitel ho prosí, aby za ním okamžitě přišel do katakomb. Je to nebezpečné a mohla by to být past, ale Kale sebere odvahu a rozhodne se riskovat. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Pátá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha