Základní MARC ISBD

Země příběhů. Srážka světů / Chris Colfer ; ilustroval Brandon Dorman ; z anglického originálu The land of stories - Worlds collide ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Colfer, Chris, 1990- [aut].
Přispěvatel(é): Dorman, Brandon [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 278 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025341667.Další název: Srážka světů.Unifikované názvy: Worlds collide. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Závěrečný díl příběhu nejen ze země pohádek. Rovnováha mezi lidským a pohádkovým světem byla narušena. Brána mezi světy je otevřena a všechny postavy ze Země příběhů - hrdinové i padouši - mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu, na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 Dostupné 421440056000
Celkem rezervací: 0

Závěrečný díl příběhu nejen ze země pohádek. Rovnováha mezi lidským a pohádkovým světem byla narušena. Brána mezi světy je otevřena a všechny postavy ze Země příběhů - hrdinové i padouši - mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu, na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha