Základní MARC ISBD

Kouzlo Vodních panen Alea, dívka moře. Tanya Stewnerová ; z německého originálu Alea Aquarius. Das Geheimnis der Ozeane přeložila Lucie Simonová

Od: Stewner, Tanya, 1974- [aut].
Přispěvatel(é): Simonová, Lucie [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Fragment 2019Vydání: 1. vydání.Popis: 64 stran ; 22 cm.ISBN: 9788025342176.Další název: Tajemství oceánů.Unifikované názvy: Česky Předmětová hesla: Žánr/Forma: německé romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | German fiction | adventure novels | children's literatureSouhrn: Příběh o Alee, dívce moře, napsaný na míru začínajícím čtenářům! Sammy se během noci na moři ztratí a nikdo neví, kde je mu konec. Alea, Ben a Lennox se ho vydávají hledat do magického podvodního světa, jehož dřívější krása pomalu vadne. Když na dně oceánu najdou mezi plastovým odpadem Sammyho kameru, začnou si dělat velké starosti. Kde chlapec vězí a co se mu mohlo stát?Souhrn: Pátý díl plný dobrodružství, výjimečného přátelství a tajemství ukrytého v hlubinách moře! Určeno starším dětem a mládeži.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 5. Dostupné 421440055998
Celkem rezervací: 0

Příběh o Alee, dívce moře, napsaný na míru začínajícím čtenářům! Sammy se během noci na moři ztratí a nikdo neví, kde je mu konec. Alea, Ben a Lennox se ho vydávají hledat do magického podvodního světa, jehož dřívější krása pomalu vadne. Když na dně oceánu najdou mezi plastovým odpadem Sammyho kameru, začnou si dělat velké starosti. Kde chlapec vězí a co se mu mohlo stát?

Pátý díl plný dobrodružství, výjimečného přátelství a tajemství ukrytého v hlubinách moře! Určeno starším dětem a mládeži.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha