Obálka
Základní MARC ISBD

Létající stroje / Stephen Biesty

Od: Biesty, Stephen, 1961- [ill]
Přispěvatel(é): Graham, Ian, 1953- [aut] | Malinovský, Vít, 1965- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První české vydáníPopis: 16 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 23 x 31 cmISBN: 9788025622773Unifikované názvy: Flying machines. Česky Předmětová hesla: letadla | airplanesŽánr/Forma: obrazové publikace | publikace pro děti | pictorial works | children's literature Souhrn: Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat ve vzduchu. Od nejstarších letuschopných strojů přes vrtulníky, trysková letadla až po současná letadla převážející na velké vzdálenosti stovky cestujících. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř nadzvukového letadla či raketoplánu. Jaké povinnosti mají pilot, stevard a letecký mechanik? Podívej se pod okénko a staň se jedním z nich. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Velké leporelo s otvíracími okénky představuje letadla od prvních strojů až po nejmodernější nadzvuková letadla. Pro děti od 3 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 629.7 Vypůjčeno 21/10/2019 421440056030
Celkem rezervací: 0

"Written by Ian Graham ; illustrated by Stephen Biesty"--Tiráž

Z angličtiny přeložil Vít Malinovský

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat ve vzduchu. Od nejstarších letuschopných strojů přes vrtulníky, trysková letadla až po současná letadla převážející na velké vzdálenosti stovky cestujících. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř nadzvukového letadla či raketoplánu. Jaké povinnosti mají pilot, stevard a letecký mechanik? Podívej se pod okénko a staň se jedním z nich. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Velké leporelo s otvíracími okénky představuje letadla od prvních strojů až po nejmodernější nadzvuková letadla. Pro děti od 3 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha