Základní MARC ISBD

Vlaky / Stephen Biesty

Od: Biesty, Stephen, 1961- [ill].
Přispěvatel(é): Graham, Ian, 1953- [aut] | Kučera, Jaroslav, 1956- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První české vydání.Popis: 16 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 23 x 31 cm.ISBN: 9788025619544.Unifikované názvy: Trains. Česky Předmětová hesla: vlaky | trainsŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | obrazové publikace | publikace pro děti | popular works | pictorial works | children's literatureSouhrn: Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat na kolejích. Od nejstarších parních vlaků z 19. století přes dieselové a elektrické mašiny století dvacátého až po moderní vlaky využívající magnetickou levitaci. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř komínů, motorů, pod mříží chladicích ventilátorů. Jaké povinnosti měli strojvedoucí, topič, strážce, stevard a průvodčí? Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Velké leporelo s otvíracími okénky představuje vlaky od prvních parních lokomotiv až po nejmodernější stroje budoucnosti. Pro menší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 629.4 Vypůjčeno 17/12/2019 421440056029
Celkem rezervací: 0

Napsal Ian Graham ; ilustroval Stephen Biesty ; z angličtiny přeložil Jaroslav Kučera

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat na kolejích. Od nejstarších parních vlaků z 19. století přes dieselové a elektrické mašiny století dvacátého až po moderní vlaky využívající magnetickou levitaci. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř komínů, motorů, pod mříží chladicích ventilátorů. Jaké povinnosti měli strojvedoucí, topič, strážce, stevard a průvodčí? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Velké leporelo s otvíracími okénky představuje vlaky od prvních parních lokomotiv až po nejmodernější stroje budoucnosti. Pro menší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha