Obálka
Základní MARC ISBD

Vlaky / Stephen Biesty

Od: Biesty, Stephen, 1961- [ill]
Přispěvatel(é): Graham, Ian, 1953- [aut] | Kučera, Jaroslav, 1956- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První české vydáníPopis: 16 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 23 x 31 cmISBN: 9788025619544Unifikované názvy: Trains. Česky Předmětová hesla: vlaky | trainsŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | obrazové publikace | publikace pro děti | popular works | pictorial works | children's literature Souhrn: Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat na kolejích. Od nejstarších parních vlaků z 19. století přes dieselové a elektrické mašiny století dvacátého až po moderní vlaky využívající magnetickou levitaci. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř komínů, motorů, pod mříží chladicích ventilátorů. Jaké povinnosti měli strojvedoucí, topič, strážce, stevard a průvodčí? Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Velké leporelo s otvíracími okénky představuje vlaky od prvních parních lokomotiv až po nejmodernější stroje budoucnosti. Pro menší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 629.4 Vypůjčeno 20/04/2020 421440056029
Celkem rezervací: 0

Napsal Ian Graham ; ilustroval Stephen Biesty ; z angličtiny přeložil Jaroslav Kučera

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Prostřednictvím této knížky se seznámíš s osmi různými stroji, které můžeš potkat na kolejích. Od nejstarších parních vlaků z 19. století přes dieselové a elektrické mašiny století dvacátého až po moderní vlaky využívající magnetickou levitaci. Nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének a zjistíš, co se skrývá uvnitř komínů, motorů, pod mříží chladicích ventilátorů. Jaké povinnosti měli strojvedoucí, topič, strážce, stevard a průvodčí? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Velké leporelo s otvíracími okénky představuje vlaky od prvních parních lokomotiv až po nejmodernější stroje budoucnosti. Pro menší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha