Obálka
Základní MARC ISBD

Šest tudorovských královen. Jana Seymourová: laskavá královna / Alison Weirová ; přeložila Eva Křístková

Od: Weir, Alison, 1951- [aut]
Přispěvatel(é): Křístková, Eva [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydání v českém jazycePopis: 479 stran : genealogické tabulky ; 22 cmISBN: 9788075950826Další název: Jana Seymourová: laskavá královna | Laskavá královna Další variantní názevUnifikované názvy: Jane Seymour. Česky Předmětová hesla: Jana Seymourová, anglická královna, choť Jindřicha VIII., anglického krále, 1509-1537 | 16. století | manželky panovníků -- Anglie -- 16. století | Anglie -- dějiny -- 16. století | historické romány panovnické rody anglická literaturaŽánr/Forma: anglické romány | biografické romány | historické romány Rozsah a obsah: Pouhých jedenáct dnů po popravě Anny Boleynové obléká Jana Seymourová svatební šat, aby se stala třetí ženou Jindřicha VIII. Poslední dobou přitom zblízka sledovala, jak se králova vášeň k předchozí manželce rychle mění v ledový chlad a velkolepé dvorské slavnosti, hostiny, lovy i chodby královských paláců se náhle stávají kulisami děsivé tragédie. Jana ví, že musí porodit králi syna, jinak jí hrozí smrt.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Dostupné 421440056032
Celkem rezervací: 0

Chronologický přehled

Přeloženo z angličtiny

Pouhých jedenáct dnů po popravě Anny Boleynové obléká Jana Seymourová svatební šat, aby se stala třetí ženou Jindřicha VIII. Poslední dobou přitom zblízka sledovala, jak se králova vášeň k předchozí manželce rychle mění v ledový chlad a velkolepé dvorské slavnosti, hostiny, lovy i chodby královských paláců se náhle stávají kulisami děsivé tragédie. Jana ví, že musí porodit králi syna, jinak jí hrozí smrt.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha