Obálka
Základní MARC ISBD

Noční můra / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson ; ze švédského originálu Maran ... přeložila Marie Voslářová

Od: Larsson, Åsa, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 191 stran : ilustrace ; 22 cmISBN: 9788075774361Unifikované názvy: Maran. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Devátá část fantasy série pro starší děti, ve které Alrik s Viggem musí vstoupit do říše snů. Konec se blíží! Hladina magie a napětí v devátém díle série PAX stoupá! Černá čarodějnice uzavírá osudovou dohodu s noční můrou a Estridin strážce snů se tím ocitá mimo hru. Krkavčí bratři Alrik a Viggo se vydávají Estrid zachránit do jejích snů. Iris je varuje, že vstoupit do světa snů je velmi nebezpečné: kdo zemře tam, zemře doopravdy...Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 9. Dostupné 421440056065
Celkem rezervací: 0

Devátá část fantasy série pro starší děti, ve které Alrik s Viggem musí vstoupit do říše snů. Konec se blíží! Hladina magie a napětí v devátém díle série PAX stoupá! Černá čarodějnice uzavírá osudovou dohodu s noční můrou a Estridin strážce snů se tím ocitá mimo hru. Krkavčí bratři Alrik a Viggo se vydávají Estrid zachránit do jejích snů. Iris je varuje, že vstoupit do světa snů je velmi nebezpečné: kdo zemře tam, zemře doopravdy...Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha