Obálka
Základní MARC ISBD

Lord John a skotský vězeň / Diana Gabaldon ; překlad: Kateřina Heřmanová

Od: Gabaldon, Diana, 1952- [aut]
Přispěvatel(é): Heřmanová, Kateřina [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Popis: 534 stran ; 21 cmISBN: 9788073906429Unifikované názvy: Scottish prisoner. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | historické romány | American fiction | detective novels | historical novels Souhrn: Příběh z řady historických detektivek z Anglie 18. století. Lord John Grey ve společnosti bývalého vězně putuje do zlověstných končin Irska. Londýn 1760. Jamie Fraser, propuštěný válečný vězeň, neustále myslí na svou ztracenou ženu a Tobiase Quinna, kamaráda z dětství. Stejně jako mnoho dalších Jakobitů Quinn stále žije a dýchá pro věc. V jeho nejnovějším plánu mu má pomoci starobylá irská relikvie. Jamie s tím nechce mít nic společného. Avšak lord John Grey - aristokrat, voják a příležitostný špion - má v držení balíček nebezpečných dokumentů, které obsahují důkazy korupce britských důstojníků. Ale i o něčem, co je daleko více nebezpečné. Vyšetřování je zmatené, vede do Irska i na Skotskou vysočinu. Lord John, který dohlížel na jakobitské vězně, si myslí, že by Jamie mohl být schopen překládat, ale bude Jamie chtít? Lord John a Jamie se nemají rádi, přesto spolu cestují do Irska, země, jehož hrady skrývají strašlivé tajemství a bažiny přeplnění lidskými kostmi. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Dostupné 421440056056
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Příběh z řady historických detektivek z Anglie 18. století. Lord John Grey ve společnosti bývalého vězně putuje do zlověstných končin Irska. Londýn 1760. Jamie Fraser, propuštěný válečný vězeň, neustále myslí na svou ztracenou ženu a Tobiase Quinna, kamaráda z dětství. Stejně jako mnoho dalších Jakobitů Quinn stále žije a dýchá pro věc. V jeho nejnovějším plánu mu má pomoci starobylá irská relikvie. Jamie s tím nechce mít nic společného. Avšak lord John Grey - aristokrat, voják a příležitostný špion - má v držení balíček nebezpečných dokumentů, které obsahují důkazy korupce britských důstojníků. Ale i o něčem, co je daleko více nebezpečné. Vyšetřování je zmatené, vede do Irska i na Skotskou vysočinu. Lord John, který dohlížel na jakobitské vězně, si myslí, že by Jamie mohl být schopen překládat, ale bude Jamie chtít? Lord John a Jamie se nemají rádi, přesto spolu cestují do Irska, země, jehož hrady skrývají strašlivé tajemství a bažiny přeplnění lidskými kostmi. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha