Obálka
Základní MARC ISBD

Obří stroje / Stephen Biesty

Od: Biesty, Stephen, 1961- [aut, ill]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Svojtka & Co., 2014Vydání: 1. české vydPopis: [16] s. : vše barev. il. ; 23 x 31 cmISBN: 9788025614228Předmětová hesla: dopravní prostředky | means of transportationŽánr/Forma: obrazové publikace | publikace pro děti | pictorial works | children's literature Souhrn: Díky přehledným ilustracím a vyčerpávajícím informacím se čtenáři seznámí s osmi obrovskými stroji, mezi něž patří například největší osobní dopravní letadlo se dvěma palubami i dopravní vrtulník, do kterého může nastoupit až 8 fotbalových družstev či "plovoucí hotel", tedy loď, která měří 360 metrů.Souhrn: Velké leporelo s otvíracími okénky umožnuje malým čtenářům a jejich rodičům nahlédnout do útrob největších dopravních prostředků na světě.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 629 Vypůjčeno 20/07/2020 421440056057
Celkem rezervací: 0

Z angličtiny přeložil Jaroslav Kučera

Název z obálky

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Díky přehledným ilustracím a vyčerpávajícím informacím se čtenáři seznámí s osmi obrovskými stroji, mezi něž patří například největší osobní dopravní letadlo se dvěma palubami i dopravní vrtulník, do kterého může nastoupit až 8 fotbalových družstev či "plovoucí hotel", tedy loď, která měří 360 metrů.

Velké leporelo s otvíracími okénky umožnuje malým čtenářům a jejich rodičům nahlédnout do útrob největších dopravních prostředků na světě.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha