Obálka
Základní MARC ISBD

Zmenšovací Viola a tajemství starověkého Egypta / Lou Kuenzlerová ; ilustrovala Kirsten Collierová ; z anglického originálu Shrinking Violet absolutely loves ancient Egypt ... přeložili Tereza Nuckollsová a Jan Březovský

Od: Kuenzler, Lou [aut]
Přispěvatel(é): Collier, Kirsten [ill] | Nuckollsová, Tereza, 1981- [trl] | Březovský, Jan [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 287 stran : ilustrace ; 19 cmISBN: 9788075290397Další název: Zmenšovací Viola [Spine title]Unifikované názvy: Shrinking Violet absolutely loves ancient Egypt. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | publikace pro děti | English stories | children's literature Souhrn: Viola Nezbedová starověký Egypt zbožňuje! Když se dozví, že její babička vyhrála plavbu po Nilu a vezme ji s sebou, je nadšením bez sebe. Jenže poté, co se z nevinné dovolené stane strašidelné dobrodružství, začíná Viola pochybovat: jsou ostatní turisté opravdu těmi, za koho se vydávají? Možná, že ve zmenšené podobě Viola přijde tajemstvím snáz na kloub! Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Čtvrtá kniha legračních dobrodružství holčičky Violy, která má jednu zvláštní schopnost. V nečekaných chvílích se zničehonic zmenšuje sotva na pár centimetrů. Pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D 4. Dostupné 421440056055
Celkem rezervací: 0

Viola Nezbedová starověký Egypt zbožňuje! Když se dozví, že její babička vyhrála plavbu po Nilu a vezme ji s sebou, je nadšením bez sebe. Jenže poté, co se z nevinné dovolené stane strašidelné dobrodružství, začíná Viola pochybovat: jsou ostatní turisté opravdu těmi, za koho se vydávají? Možná, že ve zmenšené podobě Viola přijde tajemstvím snáz na kloub! Nakladatelská anotace. Kráceno.

Čtvrtá kniha legračních dobrodružství holčičky Violy, která má jednu zvláštní schopnost. V nečekaných chvílích se zničehonic zmenšuje sotva na pár centimetrů. Pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha