Obálka
Základní MARC ISBD

Zmenšovací Viola a pět minut slávy / Lou Kuenzlerová ; ilustrovala Kirsten Collierová ; z anglického originálu Shrinking Violet i totally famous ... přeložili Tereza Nuckollsová a Jan Březovský

Od: Kuenzler, Lou [aut]
Přispěvatel(é): Collier, Kirsten [ill] | Nuckollsová, Tereza, 1981- [trl] | Březovský, Jan [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 248 stran : ilustrace ; 19 cmISBN: 9788075290380Další název: Zmenšovací Viola [Spine title]Unifikované názvy: Shrinking Violet i totally famous. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | publikace pro děti | English stories | children's literature Souhrn: Třetí kniha legračních dobrodružství holčičky Violy, která má jednu zvláštní schopnost. V nečekaných chvílích se zničehonic zmenšuje sotva na pár centimetrů. Pro mladší děti.Souhrn: Viola zbožňuje mléčné koktejly z místního mléčného baru. Jenže tomu hrozí zavření. Viola musí udělat něco, čím by tomu zabránila. Co takhle přemluvit televizní hvězdu Stelu, aby přijela a uspořádala autogramiádu své nové knihy? Všechno se ale zkomplikuje a jen Viola může situaci zachránit. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Dostupné 421440056054
Celkem rezervací: 0

Třetí kniha legračních dobrodružství holčičky Violy, která má jednu zvláštní schopnost. V nečekaných chvílích se zničehonic zmenšuje sotva na pár centimetrů. Pro mladší děti.

Viola zbožňuje mléčné koktejly z místního mléčného baru. Jenže tomu hrozí zavření. Viola musí udělat něco, čím by tomu zabránila. Co takhle přemluvit televizní hvězdu Stelu, aby přijela a uspořádala autogramiádu své nové knihy? Všechno se ale zkomplikuje a jen Viola může situaci zachránit. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha