Základní MARC ISBD

Amálie Zubatá a jednorožčí páni / Laura Ellen Andersonová ; přeložil Vratislav Kadlec

Od: Anderson, Laura [aut].
Přispěvatel(é): Kadlec, Vratislav, 1981- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 232 stran : ilustrace ; 19 cm.ISBN: 9788020451606.Unifikované názvy: Amelia Fang and the unicorn lords. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | English stories | children's literature | fantasy storiesSouhrn: Další díl ze série příběhů desetileté upírky Amálie. Tentokrát se vydává na nebezpečnou výpravu do Říše světla. Amálie Zubatá ze Záhrobně je upírka s největším srdcem na světě. Tentokrát se se svou kamarádkou Květou (která patří k vzácnému plemeni yettiů), smrťáčkem Chmurošem, princem Zvončíkem a svou domácí dýní Tykvískem vydá daleko od domova, do cizí a děsivé Říše světla. Musí najít a zachránit Zvončíkovu matku, vílu Slunilku. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 09/01/2020 421440056045
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Další díl ze série příběhů desetileté upírky Amálie. Tentokrát se vydává na nebezpečnou výpravu do Říše světla. Amálie Zubatá ze Záhrobně je upírka s největším srdcem na světě. Tentokrát se se svou kamarádkou Květou (která patří k vzácnému plemeni yettiů), smrťáčkem Chmurošem, princem Zvončíkem a svou domácí dýní Tykvískem vydá daleko od domova, do cizí a děsivé Říše světla. Musí najít a zachránit Zvončíkovu matku, vílu Slunilku. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha