Základní MARC ISBD

Záchranářské stroje / Stephen Biesty

Od: Biesty, Stephen, 1961- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Svojtka & Co., 2014Vydání: 1. české vyd.Popis: [16] s. : vše barev. il. ; 23 x 31 cm.ISBN: 9788025614235.Předmětová hesla: záchranářství | dopravní prostředky | emergency medical services | means of transportationŽánr/Forma: obrazové publikace | publikace pro děti | pictorial works | children's literatureSouhrn: Díky přehledným ilustracím a vyčerpávajícím informacím se čtenáři seznámí s osmi typy strojů, které pomáhají zachraňovat životy na zemi, nad i pod vodou. V knize se představí protipožární letadlo, jenž dokáže během čtrnácti vteřin doplnit vodu nebo úžasná robotizovaná záchranná ponorka.Souhrn: Velké leporelo s otvíracími okénky umožnuje malým čtenářům a jejich rodičům nahlédnout do tajemství nejmodernějších záchranářských strojů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
MN 629.3 Vypůjčeno 30/07/2019 421440056082
Celkem rezervací: 1

Z angličtiny přeložil Jaroslav Kučera

Název z obálky

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Díky přehledným ilustracím a vyčerpávajícím informacím se čtenáři seznámí s osmi typy strojů, které pomáhají zachraňovat životy na zemi, nad i pod vodou. V knize se představí protipožární letadlo, jenž dokáže během čtrnácti vteřin doplnit vodu nebo úžasná robotizovaná záchranná ponorka.

Velké leporelo s otvíracími okénky umožnuje malým čtenářům a jejich rodičům nahlédnout do tajemství nejmodernějších záchranářských strojů.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha