Obálka
Základní MARC ISBD

Tajemství mluvících stromů / Dračí srdce. Ana Galánová ; ilustroval Pablo Pino ; překlad: Kateřina Hošková

Od: Galán, Ana, 1964- [aut]
Přispěvatel(é): Pino, Pablo, 1981- [ill] | Hošková, Kateřina [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 125 stran : ilustrace (převážně barevné) ; 22 cmISBN: 9788026407867Další název: Tajemství mluvících stromůUnifikované názvy: Rídel y los árboles parlantes. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | fantasy stories | children's literature Souhrn: Druhá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.Souhrn: Mondragovi se podařilo tajně vynést ze starostova hradu záhadnou knihu, která mluví lidským hlasem. Na jejích stránkách se objevují tajuplné vzkazy, které naše přátele posílají do nebezpečného Mlžného lesa. Překonají s pomocí Mondraga další překážky? Kdo je tou zahalenou postavou, ze které mají mluvící stromy strach? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 2. Dostupné 421440056062
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Druhá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.

Mondragovi se podařilo tajně vynést ze starostova hradu záhadnou knihu, která mluví lidským hlasem. Na jejích stránkách se objevují tajuplné vzkazy, které naše přátele posílají do nebezpečného Mlžného lesa. Překonají s pomocí Mondraga další překážky? Kdo je tou zahalenou postavou, ze které mají mluvící stromy strach? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha