Obálka
Základní MARC ISBD

Poslední děti na Zemi a průvod zombií / Max Brallier a Douglas Holgate ; z anglického originálu The last kids on Earth and the zombie parade přeložil Zdík Dušek

Od: Brallier, Max, 1983- [aut]
Přispěvatel(é): Holgate, Douglas [ill] | Dušek, Zdík, 1976- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 300 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788025335536Unifikované názvy: Last kids on Earth and the zombie parade. Česky Žánr/Forma: americké romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | American fiction | adventure novels | children's literature Souhrn: Ty zombie si prostě nedají pokoj. 2. díl New York Times bestselleru plný akce a humoru. Pro starší školní věk.Souhrn: Vypadá to, že zombie začaly mizet. Jackovi se to ale nezdá. Začaly totiž odcházet za strašidelným vřískáním, které je doslova láká. Ale kam a za jakým (temným) účelem? Jack a jeho tři kamarádi, jsou možná poslední děti, které na světě zbyly. Je proto na nich, aby tomu přišly na kloub. Na cestě za pravdou na ně čeká obří červůra nebo pizzerie, ve které se scházejí příšery. Setkají se s dávným zlem, které ničí celé světy... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1 2. Dostupné 421440056063
Celkem rezervací: 0

"Ilustroval Doug Holgate"--Obálka

Ty zombie si prostě nedají pokoj. 2. díl New York Times bestselleru plný akce a humoru. Pro starší školní věk.

Vypadá to, že zombie začaly mizet. Jackovi se to ale nezdá. Začaly totiž odcházet za strašidelným vřískáním, které je doslova láká. Ale kam a za jakým (temným) účelem? Jack a jeho tři kamarádi, jsou možná poslední děti, které na světě zbyly. Je proto na nich, aby tomu přišly na kloub. Na cestě za pravdou na ně čeká obří červůra nebo pizzerie, ve které se scházejí příšery. Setkají se s dávným zlem, které ničí celé světy... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha