Základní MARC ISBD

Hotel Winterhouse / Ben Guterson ; překlad: Eva Kadlecová

Od: Guterson, Ben [aut].
Přispěvatel(é): Kadlecová, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 384 stran : ilustrace ; 23 cm.ISBN: 9788026425106.Unifikované názvy: Winterhouse. Česky Žánr/Forma: americké romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | American fiction | adventure novels | children's literatureSouhrn: Začátek fantasy trilogie. Jedenáctiletá Alžběta se ocitne o vánočních svátcích v tajemném hotelu Winterhouse. Alžběta je sirotek. Žije u svého strýce a tety, kterým jednoho dne neznámý dobrodinec věnuje velkou sumu peněz. Jedinou podmínkou je, aby jejich svěřenkyně odjela na svátky do hotelu Winterhouse. Alžběta se tak ocitá na podivuhodném místě, plném prapodivných záhad, hádanek a kouzel. A co víc, s nádhernou knihovnou.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 1. Dostupné 421440056115
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Začátek fantasy trilogie. Jedenáctiletá Alžběta se ocitne o vánočních svátcích v tajemném hotelu Winterhouse. Alžběta je sirotek. Žije u svého strýce a tety, kterým jednoho dne neznámý dobrodinec věnuje velkou sumu peněz. Jedinou podmínkou je, aby jejich svěřenkyně odjela na svátky do hotelu Winterhouse. Alžběta se tak ocitá na podivuhodném místě, plném prapodivných záhad, hádanek a kouzel. A co víc, s nádhernou knihovnou.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha