Základní MARC ISBD

Kouzelná jeskyně / Mia a já. Mia and me = Michal Kolezsar

Od: Kolezsar, Michal [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 126 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788075446480.Další název: Kouzelná jeskyně | Mia a já.Unifikované názvy: Mia und die verwunschene Höhle. Česky Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Desáté pokračování příběhu o dvanáctileté Mie, která se s pomocí kouzelného náramku může dostat do fantasijní říše Centopie. Určeno dívkám od 7 let, které mohou tento příběh znát též z animovaného seriálu. Tentokrát přistane Mia v Centopii velmi elegantně, ale hned potom se praští do hlavy o strom! Uhodí se tak silně, že vůbec nepoznává své přátele Moa, Yuko ani Onchaa, ale hlavně si nepamatuje, jak zní věštba, podle níž by mohli najít další kousek trumptu. Král Raynor však dostane úžasný nápad, jak jí pomoct, a pošle Miu i s ostatními do Jeskyně pravdy. A tam se dějí opravdu neuvěřitelné věci! Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D 10 Vypůjčeno 29/10/2019 421440056118
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z němčiny?

Na hřbetu označení: 10

Desáté pokračování příběhu o dvanáctileté Mie, která se s pomocí kouzelného náramku může dostat do fantasijní říše Centopie. Určeno dívkám od 7 let, které mohou tento příběh znát též z animovaného seriálu. Tentokrát přistane Mia v Centopii velmi elegantně, ale hned potom se praští do hlavy o strom! Uhodí se tak silně, že vůbec nepoznává své přátele Moa, Yuko ani Onchaa, ale hlavně si nepamatuje, jak zní věštba, podle níž by mohli najít další kousek trumptu. Král Raynor však dostane úžasný nápad, jak jí pomoct, a pošle Miu i s ostatními do Jeskyně pravdy. A tam se dějí opravdu neuvěřitelné věci! Nakladatelská anotace.

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha