Základní MARC ISBD

Vzhůru za slávou / Škola dobra a zla. Soman Chainani ; ilustroval Iacopo Bruno ; přeložila Magdaléna Stárková

Od: Chainani, Soman [aut].
Přispěvatel(é): Bruno, Iacopo [ill] | Stárková, Magdaléna, 1984- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 450 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788075446121.Další název: Vzhůru za slávou.Unifikované názvy: Quests for glory. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitnou ve škole dobra a zla a zjistí, jak nebezpečné je věřit pohádkám. První díl návazné trilogie - celkově tedy čtvrtý. Agáta a Tedros se snaží co nejlépe spravovat království Kamelot a Sofie mezitím vede Školu dobra a zla. Brzy ale všichni tři zjistí, že jsou čím dál osamělejší. A ještě ke všemu se blíží velké nebezpečí! Studenti i učitelé Školy doufali, že jejich poslední „žili šťastně až navěky“ začalo poražením Školníka. Teď ale musí čelit ještě těžším překážkám, které jim buď přinesou věčnou slávu, nebo je uvrhnou v zapomnění. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D 4. Vypůjčeno 18/11/2019 421440056120
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitnou ve škole dobra a zla a zjistí, jak nebezpečné je věřit pohádkám. První díl návazné trilogie - celkově tedy čtvrtý. Agáta a Tedros se snaží co nejlépe spravovat království Kamelot a Sofie mezitím vede Školu dobra a zla. Brzy ale všichni tři zjistí, že jsou čím dál osamělejší. A ještě ke všemu se blíží velké nebezpečí! Studenti i učitelé Školy doufali, že jejich poslední „žili šťastně až navěky“ začalo poražením Školníka. Teď ale musí čelit ještě těžším překážkám, které jim buď přinesou věčnou slávu, nebo je uvrhnou v zapomnění. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha