Obálka
Základní MARC ISBD

Elektřina : 101 faktů a zajímavostí pro bystré holky a kluky / překlad Hana Jovanovičová

Přispěvatel(é): Jovanovičová, Hana [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Proč? Jak?Vydání: 2. vydáníPopis: 47 stran : ilustrace ; 23 cmISBN: 9788075673787Další název: 101 faktů a zajímavostí pro bystré holky a klukyUnifikované názvy: Electricidad. Česky Předmětová hesla: elektřinaŽánr/Forma: populárně-naučné publikace Rozsah a obsah: Elektřina je druh energie, kterou je možné využít mnoha způsoby. Věděl jsi, že se používá v dopravě, komunikačních prostředcích, v kině nebo v medicíně? Objevuj spolu s námi tento úžasný fenomén, poznej jeho využití. Tahle kniha ti přinese i spoustu dalších informací o historii elektrické energie, o důležitých vynálezech i vynálezcích přístrojů, které dnes považujeme za běžnou součást našeho života.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 53 Dostupné 421440056137
Celkem rezervací: 0

Obsahuje rejstřík

Obálkový podnázev: 101 faktů a zajímavostí pro bystré hlavičky

Elektřina je druh energie, kterou je možné využít mnoha způsoby. Věděl jsi, že se používá v dopravě, komunikačních prostředcích, v kině nebo v medicíně? Objevuj spolu s námi tento úžasný fenomén, poznej jeho využití. Tahle kniha ti přinese i spoustu dalších informací o historii elektrické energie, o důležitých vynálezech i vynálezcích přístrojů, které dnes považujeme za běžnou součást našeho života.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha