Základní MARC ISBD

Angry Birds ve filmu / Chris Cerasi ; překlad: Eva Kadlecová

Od: Cerasi, Christopher [aut].
Přispěvatel(é): Kadlecová, Eva, 1984- [trl] | Vitti, Jon, 1960- [ant].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 115 stran : ilustrace (některé barevné) ; 21 cm.ISBN: 9788026410836.Unifikované názvy: Angry Birds movie. Česky Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Knižní podoba animovaného filmu ze světa Angry birds. Pro mladší děti.Souhrn: Pro šťastné ptáky na Ptačím ostrově je celý život jedna velká pohoda na pláži. Pracují, hrají si a vychovávají svá ptáčata, aniž by se starali o okolní svět. Občasné výbuchy několika vzteklých ptáků sice některým z nich čechrají peří, ale od toho jsou tu kurzy zvládání vzteku. Rudohněv - nejvzteklejší ze všech ptáků - kurzy přímo nenávidí. Dal by přednost samotě. Pak ale na ostrově přistane loď s prasátky. Ptáci prasečí milovníky zábavy srdečně uvítají. Když ale dorazí další lodě plné prasat, Rudohněv pojme podezření. Mohl by svůj vztek vynaložit na odhalení jejich nekalých plánů? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Vypůjčeno 02/01/2020 421440056168
Celkem rezervací: 0

"Podle scénáře Jona Vittiho"

Přeloženo z angličtiny

Knižní podoba animovaného filmu ze světa Angry birds. Pro mladší děti.

Pro šťastné ptáky na Ptačím ostrově je celý život jedna velká pohoda na pláži. Pracují, hrají si a vychovávají svá ptáčata, aniž by se starali o okolní svět. Občasné výbuchy několika vzteklých ptáků sice některým z nich čechrají peří, ale od toho jsou tu kurzy zvládání vzteku. Rudohněv - nejvzteklejší ze všech ptáků - kurzy přímo nenávidí. Dal by přednost samotě. Pak ale na ostrově přistane loď s prasátky. Ptáci prasečí milovníky zábavy srdečně uvítají. Když ale dorazí další lodě plné prasat, Rudohněv pojme podezření. Mohl by svůj vztek vynaložit na odhalení jejich nekalých plánů? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha