Základní MARC ISBD

Malý vědec : experimenty, které můžete provádět i doma. 3, [Elektrický proud, chemické reakce, energie, teplo, světlo, tlak atd.] / Tomislav Senćanski ; [překlad Irena Picková ; ilustrace Darko Žebrić a kolektiv]

Od: Senćanski, Tomislav [aut].
Přispěvatel(é): Žebrić, Darko [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Brno : Computer Press, 2006Vydání: Vyd. 1.Popis: 71 s. : barev. il. ; 25 cm.ISBN: 8025109992.Další název: Elektrický proud, chemické reakce, energie, teplo, světlo, tlak atd | Malý vědec 3 Obálkový název.Předmětová hesla: fyzikální pokusy | chemické pokusy | physical experiments | chemical experimentsŽánr/Forma: publikace pro děti | příručky | children's literature | handbooks and manualsSouhrn: Knížka plná jednoduchých a zábavných pokusů, které ověří některé fyzikální a chemické zákony. Určeno dětem od 8 do 15 let.Souhrn: Pokusy jsou přehledně rozčleněny do následujících oblastí: vlastnosti předmětů, síla, tlak, teplo, energie, elektřina, magnetismus, světlo, chemické reakce a pozorování změn. Některé pokusy připomínají spíše kouzla než vědecké experimenty a nebudete k nim potřebovat složité pomůcky. Experimentovat můžete doma i ve škole. Zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte, má své praktické využití, a to bývá někdy velmi zábavné.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 5 Vypůjčeno 09/01/2020 421440056169
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze srbštiny

Název části z obálky

Knížka plná jednoduchých a zábavných pokusů, které ověří některé fyzikální a chemické zákony. Určeno dětem od 8 do 15 let.

Pokusy jsou přehledně rozčleněny do následujících oblastí: vlastnosti předmětů, síla, tlak, teplo, energie, elektřina, magnetismus, světlo, chemické reakce a pozorování změn. Některé pokusy připomínají spíše kouzla než vědecké experimenty a nebudete k nim potřebovat složité pomůcky. Experimentovat můžete doma i ve škole. Zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte, má své praktické využití, a to bývá někdy velmi zábavné.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha