Základní MARC ISBD

Kuba nechce prohrávat / Petra Braunová ; ilustroval Jiří Bernard

Od: Braunová, Petra, 1967- [aut].
Přispěvatel(é): Bernard, Jiří, 1946- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: V Praze : Albatros, 2014Vydání: 1. vyd.Popis: 86 s. : barev. il. ; 21 cm.ISBN: 9788000036342.Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literatureSouhrn: Jakub po prázdninách vyrostl, zesílil a už se moc těší do školy. Třída ale vítá nového spolužáka, který se Kubovi ani trochu nelíbí. Sebastián umí dobře česky i anglicky, učení zvládá na jedničky a fotbal mu jde ještě o trochu líp než Kubovi. Kéž by ho tak Kuba mohl v něčem porazit, pořádně mu to nandat. Začátek nového školního roku mu pěkně zhořkl v ústech. Ke všemu neštěstí navíc ze školy odchází milovaná paní učitelka Provazníková, protože bude mít miminko. Jak se asi Kuba vyrovná s novým panem učitelem a protivným Sebastiánem?Souhrn: Třeťák Kuba má v novém školním roce pořádnou zlost. Všichni ve třídě se zajímají o nového spolužáka a Kuba tak nerad prohrává - na hřišti i ve školní lavici. Volně navazuje na knihy Kuba nechce číst a Kuba nechce spát.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/5 Dostupné 421440056179
Celkem rezervací: 0

Jakub po prázdninách vyrostl, zesílil a už se moc těší do školy. Třída ale vítá nového spolužáka, který se Kubovi ani trochu nelíbí. Sebastián umí dobře česky i anglicky, učení zvládá na jedničky a fotbal mu jde ještě o trochu líp než Kubovi. Kéž by ho tak Kuba mohl v něčem porazit, pořádně mu to nandat. Začátek nového školního roku mu pěkně zhořkl v ústech. Ke všemu neštěstí navíc ze školy odchází milovaná paní učitelka Provazníková, protože bude mít miminko. Jak se asi Kuba vyrovná s novým panem učitelem a protivným Sebastiánem?

Třeťák Kuba má v novém školním roce pořádnou zlost. Všichni ve třídě se zajímají o nového spolužáka a Kuba tak nerad prohrává - na hřišti i ve školní lavici. Volně navazuje na knihy Kuba nechce číst a Kuba nechce spát.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha