Obálka
Základní MARC ISBD

Terezka a Šáša Šišulác / Lenka Rožnovská ; ilustrovala Magda Veverková Hrnčířová

Od: Rožnovská, Lenka, 1972- [aut]
Přispěvatel(é): Hrnčířová, Magda, 1977- [ill]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Grada, 2012Vydání: Vyd. 1Popis: 72 s. : barev. il. ; 23 cmISBN: 9788024743608Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: Terezka jde do první třídy. Aby se školy nebála, vypráví jí její látkový Šáša příběhy a pohádky o tom, co ji ve škole čeká. Vhodné pro začínající čtenáře.Souhrn: Vždycky před spaním si spolu Terezka a Šáša Šišulác šepotají příběhy. Terezka vypráví o tom, co se jí ve škole přihodilo a Šáša povídá o dětech, ale i pohádkových bytostech, které někdy čekají na děti i ve škole a nejsou tam vždycky proto, aby jim pomáhaly! Veselé jednoduché příběhy doprovázejí celostránkové barevné ilustrace. Knížka z edice Čtení pro prvňáčky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/3 Dostupné 421440056206
Celkem rezervací: 0

Terezka jde do první třídy. Aby se školy nebála, vypráví jí její látkový Šáša příběhy a pohádky o tom, co ji ve škole čeká. Vhodné pro začínající čtenáře.

Vždycky před spaním si spolu Terezka a Šáša Šišulác šepotají příběhy. Terezka vypráví o tom, co se jí ve škole přihodilo a Šáša povídá o dětech, ale i pohádkových bytostech, které někdy čekají na děti i ve škole a nejsou tam vždycky proto, aby jim pomáhaly! Veselé jednoduché příběhy doprovázejí celostránkové barevné ilustrace. Knížka z edice Čtení pro prvňáčky.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha