Základní MARC ISBD

Záleskautky = Lumberjanes. Střež se svaté kočičky / Stevensonová, Ellisová, Wattersová, Allen ; z anglického originálu Lumberjanes, vol. 1 - Beware the kitten holy ... přeložila Martina Knápková

Od: Stevenson, Noelle, 1991- [aut].
Přispěvatel(é): Ellis, Grace [aut] | Watters, Shannon [aut] | Allen, Brooke A [ill] | Knápková, Martina, 1983- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: Vydání první.Popis: 127 stran : ilustrace (převážně barevné) ; 26 cm.ISBN: 9788074328183.Další název: Střež se svaté kočičky | Lumberjanes.Unifikované názvy: Beware the kitten holy. Česky Žánr/Forma: komiksy | publikace pro děti | comics | children's literatureSouhrn: Jo, April, Mal, Molly a Ripley ... pětice kamarádek na skautském táboře. První díl komiksové ulítlé série pro starší děti a mládež.Souhrn: Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu nakopat zadek a klidně i vyhrát páku nad oživlou sochou. A když budou mít štěstí, ani nenakrknou potetovanou vedoucí. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/5 1. Vypůjčeno 14/10/2019 421440056214
Celkem rezervací: 0

Napsaly Noelle Stevensonová a Grace Ellisová, nakreslila Brooke Allen

Jo, April, Mal, Molly a Ripley ... pětice kamarádek na skautském táboře. První díl komiksové ulítlé série pro starší děti a mládež.

Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu nakopat zadek a klidně i vyhrát páku nad oživlou sochou. A když budou mít štěstí, ani nenakrknou potetovanou vedoucí. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha