Obálka
Základní MARC ISBD

Katarze : série Freyja & Huldar / Yrsa Sigurđardóttir ; přeložila Hana Sichingerová

Od: Yrsa Sigurðardóttir, 1963- [aut]
Přispěvatel(é): Sichingerová, Hana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 393 stran ; 21 cmISBN: 9788073599164Další název: Freyja & HuldarUnifikované názvy: Aflausn. Česky Žánr/Forma: islandské romány | detektivní romány | thrillery (romány) | Icelandic fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Detektiv Huldar spolu s dětskou psycholožkou Freyjou řeší případ vražd mladých lidí, související se šikanou na sociálních sítích. Na toaletách kina kdosi zavraždí mladou dívku Stellu. Videozáznam celé akce, při níž oběť prosí o odpuštění, je sdílen přes Snapchat. Když se později nalezne Stellino tělo, má u sebe přiložený papír s číslem 2. Protože je třeba vést vyšetřování velmi citlivě - jedná se o dospívající dívku a zdá se, že případ má co do činění se šikanou a kyberšikanou mezi dospívajícími - poprosí detektiv Huldar o spolupráci dětskou psycholožku Freyju. Vrah však ve své podivné misi pokračuje. Záhy následuje oběť s číslem 3.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Vypůjčeno 20/07/2021 421440056234
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z anglického překladu islandského originálu

Detektiv Huldar spolu s dětskou psycholožkou Freyjou řeší případ vražd mladých lidí, související se šikanou na sociálních sítích. Na toaletách kina kdosi zavraždí mladou dívku Stellu. Videozáznam celé akce, při níž oběť prosí o odpuštění, je sdílen přes Snapchat. Když se později nalezne Stellino tělo, má u sebe přiložený papír s číslem 2. Protože je třeba vést vyšetřování velmi citlivě - jedná se o dospívající dívku a zdá se, že případ má co do činění se šikanou a kyberšikanou mezi dospívajícími - poprosí detektiv Huldar o spolupráci dětskou psycholožku Freyju. Vrah však ve své podivné misi pokračuje. Záhy následuje oběť s číslem 3.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha