Obálka
Základní MARC ISBD

Nepřítel v domě / Lindsey Davisová ; přeložila Jitka Fialová

Od: Davis, Lindsey, 1949- [aut]
Přispěvatel(é): Fialová, Jitka, 1957- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydání v českém jazycePopis: 323 stran ; 22 cmISBN: 9788075077035Unifikované názvy: Enemies at home. Česky Předmětová hesla: starověký Řím | ancient RomeŽánr/Forma: anglické romány | historické romány | detektivní romány | English fiction | historical novels | detective novels Souhrn: Bohatí novomanželé jsou zavražděni ve vlastní posteli a po jejich drahocenném stříbře se slehla zem. Podle názoru vigilů je zabili jejich otroci. Flavia Albia by ten případ nejraději odmítla, ale to by znamenalo, že si nechá ujít šanci znovu pracovat s edilem Manliem Faustem... A tomu neodolá. Při řešení záhady musí zblízka nahlédnout do života domácích otroků ve starověkém Římě za vlády paranoidního císaře Domiciána. Ačkoli má Flavia Albia tolik životů jako kočka, tentokrát se skutečně ocitá na prahu smrti. Nakladatelská anotace.Souhrn: Druhý díl ze série detektivních románů úspěšné anglické autorky, kterou na celém světě již proslavilo dvacet příběhů adoptivního otce Flavie Albie, Marka Didia Falcona.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Vypůjčeno 27/08/2020 421440056235
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Bohatí novomanželé jsou zavražděni ve vlastní posteli a po jejich drahocenném stříbře se slehla zem. Podle názoru vigilů je zabili jejich otroci. Flavia Albia by ten případ nejraději odmítla, ale to by znamenalo, že si nechá ujít šanci znovu pracovat s edilem Manliem Faustem... A tomu neodolá. Při řešení záhady musí zblízka nahlédnout do života domácích otroků ve starověkém Římě za vlády paranoidního císaře Domiciána. Ačkoli má Flavia Albia tolik životů jako kočka, tentokrát se skutečně ocitá na prahu smrti. Nakladatelská anotace.

Druhý díl ze série detektivních románů úspěšné anglické autorky, kterou na celém světě již proslavilo dvacet příběhů adoptivního otce Flavie Albie, Marka Didia Falcona.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha