Základní MARC ISBD

My name is Karamel a bydlím v Londýně / Michaela Sanytrová

Od: Sanytrová, Michaela, 1988- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: I. vydání.Popis: 62 stran : barevné ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788090613904.Předmětová hesla: angličtina | English language | Velká Británie -- reálie | Great Britain -- description and travelŽánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Příběhy, které prožívá plyšový medvídek s dětmi v průběhu jednoho školního roku v Londýně. Pro mladší české děti, které se učí anglicky nebo pro ty anglické, které se učí česky.Souhrn: V Londýně je škola, do které chodí česko-anglické děti. Jednoho dne paní učitelka přinese do třídy plyšového medvídka, který dostane jméno Karamel. Děti si ho rychle oblíbí a každý měsíc si ho vezme jedno z nich domů. Vyprávění pro děti i rodiče, v němž se prolíná čeština s angličtinou, je určeno všem, kteří chtějí lehce proplouvat oběma jazyky. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/6 Dostupné 421440056259
Celkem rezervací: 0

Příběhy, které prožívá plyšový medvídek s dětmi v průběhu jednoho školního roku v Londýně. Pro mladší české děti, které se učí anglicky nebo pro ty anglické, které se učí česky.

V Londýně je škola, do které chodí česko-anglické děti. Jednoho dne paní učitelka přinese do třídy plyšového medvídka, který dostane jméno Karamel. Děti si ho rychle oblíbí a každý měsíc si ho vezme jedno z nich domů. Vyprávění pro děti i rodiče, v němž se prolíná čeština s angličtinou, je určeno všem, kteří chtějí lehce proplouvat oběma jazyky. Nakladatelská anotace.

Český a částečně anglický text

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha