Základní MARC ISBD

Vánoční knížka / [text a ilustrace] Tereza Říčanová

Od: Říčanová, Tereza, 1974- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : Baobab, 2011Vydání: Vyd. 2.Popis: [44] s. : barev. il. ; 17 cm.ISBN: 9788087060490.Předmětová hesla: Vánoce | ChristmasŽánr/Forma: publikace pro děti | příběhy | children's literature | storiesSouhrn: Kniha přibližuje pomocí srozumitelného textu a mnoha obrázků to, co se kolem nás děje o Vánocích. Přípravy, nákupy, vybírání stromečku i pečení cukroví. Malý čtenář se také dozví, jak to vlastně bylo s narozením Ježíška.Souhrn: Očima malých dětí je vyprávěn vánoční příběh narození Ježíška a také to, co se o Vánocích děje nyní. Bohatě ilustrováno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/1 Vypůjčeno 02/01/2020 421440056263
Celkem rezervací: 0

Název z obálky

Kniha přibližuje pomocí srozumitelného textu a mnoha obrázků to, co se kolem nás děje o Vánocích. Přípravy, nákupy, vybírání stromečku i pečení cukroví. Malý čtenář se také dozví, jak to vlastně bylo s narozením Ježíška.

Očima malých dětí je vyprávěn vánoční příběh narození Ježíška a také to, co se o Vánocích děje nyní. Bohatě ilustrováno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha