Základní MARC ISBD

Hadí soutěska / Hergé ; z francouzského originálu Les aventures de Jo, Zette et Jocko - La vallée des Cobras ... přeložila Kateřina Vinšová

Od: Hergé, 1907-1983 [aut].
Přispěvatel(é): Vinšová, Kateřina, 1948- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: I. vydání.Popis: 52 stran : barevné ilustrace ; 30 cm.ISBN: 9788000046709; 9788000046686.Unifikované názvy: Vallée des Cobras. Česky Žánr/Forma: komiksy | publikace pro děti | comics | children's literatureSouhrn: Rodiče Joa a Zefky dostali v Indii práci na stavbě mostu. Jak se však ukázalo, stavba mostu není všem po chuti. Sourozence i zvědavou opičku tak čekají nová nebezpečná a bláznivá dobrodružství.Souhrn: Zábavné a dobrodružné příběhy sourozenců Jo a Zefky a jejich opičky Žoko. Závěrečná část pětidílné komiksové řady pro starší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/5 5. Dostupné 421440056293
Celkem rezervací: 0

Soubor 5 svazků distribuován v krabici v roce 2018

ISBN souboru pouze na krabici

Rodiče Joa a Zefky dostali v Indii práci na stavbě mostu. Jak se však ukázalo, stavba mostu není všem po chuti. Sourozence i zvědavou opičku tak čekají nová nebezpečná a bláznivá dobrodružství.

Zábavné a dobrodružné příběhy sourozenců Jo a Zefky a jejich opičky Žoko. Závěrečná část pětidílné komiksové řady pro starší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha