Základní MARC ISBD

Emily Vichrná a loď ztracených duší / Liz Kesslerová ; ilustrovala Lisa Horton ; přeložila Jindra Horynová

Od: Kessler, Liz, 1966- [aut].
Přispěvatel(é): Horton, Lisa [ill] | Horynová, Jindra [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 267 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788000054674.Unifikované názvy: Emily Windsnap and the ship of lost souls. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | publikace pro děti | English stories | children's literatureSouhrn: Další kniha příběhů o mořské panně Emily. Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 6. Dostupné 421440056288
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Další kniha příběhů o mořské panně Emily. Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha