Základní MARC ISBD

Včera a dnes : otevři okénko a nahlédni do minulosti. Jak se dříve žilo ve městě / [ilustrace]: Alexandra Hetmerová ; [text]: Eva Obůrková

Od: Májová, Alexandra, 1986- [ill].
Přispěvatel(é): Obůrková, Eva, 1967- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 16 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 29 cm.ISBN: 9788000038896.Další název: Jak se dříve žilo ve městě.Žánr/Forma: leporela | publikace pro děti | folding picture-books | children's literatureSouhrn: Jak se dříve bydlelo, jezdilo, nakupovalo nebo učilo ve škole? Leporelo s otvíracími okénky porovnává život ve městě dnes a před mnoha lety.Souhrn: Světem před pár roky i několika miliony let nás provede zvědavá mývalka Agnes, kterou můžeme najít schovanou na každé stránce.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 MN 99 Dostupné 421440056298
Celkem rezervací: 0

Název z obálky

Pro nakladatelství Albatros Media a.s. připravilo nakladatelství B4U Publishing s.r.o.

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Jak se dříve bydlelo, jezdilo, nakupovalo nebo učilo ve škole? Leporelo s otvíracími okénky porovnává život ve městě dnes a před mnoha lety.

Světem před pár roky i několika miliony let nás provede zvědavá mývalka Agnes, kterou můžeme najít schovanou na každé stránce.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha