Základní MARC ISBD

Nerozluční přátelé / Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubaková

Od: Wechterowicz, Przemysław [aut].
Přispěvatel(é): Kolouchová, Barbora [trl] | Dziubak, Emilia, 1982- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 30 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 29 cm.ISBN: 9788075778222.Unifikované názvy: Na zawsze przyjaciele. Česky Žánr/Forma: polské příběhy | publikace pro děti | Polish stories | children's literatureSouhrn: Krátký, půvabný příběh o přátelství jednoho Králíčka a Sovičky. S celostránkovými ilustracemi. Ve dvou rodinách se ve stejný den narodí dvě mláďata: Králíček a Sovička. Nejprve o sobě nemají ani tušení, přestože žijí na stejném místě, v kořenech a koruně starého dubu, ale pak jim rodiče začnou o tom druhém vyprávět a oba začnou být na sebe náramně zvědaví. Jenže pro denní a noční zvířata je těžké se potkat. Jedné kouzelné úplňkové noci se jim to podaří, ale rádi by si spolu hráli častěji. Začnou si nechávat pod dubem vzkazy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Dostupné 421440056324
Celkem rezervací: 0

Z polštiny přeložila Barbora Kolouchová

Ilustrace: Emilia Dziubak

Krátký, půvabný příběh o přátelství jednoho Králíčka a Sovičky. S celostránkovými ilustracemi. Ve dvou rodinách se ve stejný den narodí dvě mláďata: Králíček a Sovička. Nejprve o sobě nemají ani tušení, přestože žijí na stejném místě, v kořenech a koruně starého dubu, ale pak jim rodiče začnou o tom druhém vyprávět a oba začnou být na sebe náramně zvědaví. Jenže pro denní a noční zvířata je těžké se potkat. Jedné kouzelné úplňkové noci se jim to podaří, ale rádi by si spolu hráli častěji. Začnou si nechávat pod dubem vzkazy.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha