Základní MARC ISBD

Tajemné vědomí rostlin : fascinující pohled do jejich světa / Joseph Scheppach ; z německého originálu Das geheime Bewusstsein der Pflanzen ... přeložila Eva Švestková

Od: Scheppach, Joseph, 1952- [aut].
Přispěvatel(é): Švestková, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 278 stran, 8 nečíslovaných stran obrazových příloh : barevné ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788075497949.Unifikované názvy: Geheime Bewusstsein der Pflanzen. Česky Předmětová hesla: fyziologie rostlin | biochemie rostlin | buněčná komunikace | všeobecnosti a zajímavosti | plant physiology | plant biochemistry | cell communication | facts and featuresŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular worksSouhrn: Kniha odkrývá tajemství života rostlin ve spojitosti s jejich smyslovou aktivitou a otázkou jejich vědomí. Autor přináší zajímavé poznatky, na kterých demonstruje to, že rosliny mají smysly, svým způsobem také vidí a slyší, dokáží vycítit bolest, prožívají emoce a v tomto ohledu umí vyjádřit své pocity a vědomě reagují na různé podněty. Díky své zvláštní formě inteligence mají rovněž paměť a povědomí o čase.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 581 Dostupné 421440056352
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografii

Kniha odkrývá tajemství života rostlin ve spojitosti s jejich smyslovou aktivitou a otázkou jejich vědomí. Autor přináší zajímavé poznatky, na kterých demonstruje to, že rosliny mají smysly, svým způsobem také vidí a slyší, dokáží vycítit bolest, prožívají emoce a v tomto ohledu umí vyjádřit své pocity a vědomě reagují na různé podněty. Díky své zvláštní formě inteligence mají rovněž paměť a povědomí o čase.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha