Základní MARC ISBD

To je San Francisco / M. Šašek ; přeložil Jiří Dvořák

Od: Šašek, Miroslav, 1916-1980 [aut, ill].
Přispěvatel(é): Dvořák, Jiří, 1970- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: I. vydání.Popis: 60 stran : barevné ilustrace ; 32 cm.ISBN: 9788075150820.Předmětová hesla: San Francisco (Kalifornie) -- vlastivěda | San Francisco (California) -- description and travelŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | publikace pro děti | autorské knihy | popular works | children's literature | authors' booksSouhrn: Osmý díl výjimečných průvodců pro děti z Šaškovy série “This is...” nás tentokrát zavede na americký Západ do kopcovitého San Francisca. Pro malé i velké děti. V roce 1962 poprvé vyšla kniha This is San Francisco, osmý díl unikátních průvodců pro děti z dílny českého spisovatele a ilustrátora Miroslava Šaška. Až díky nakladatelství Baobab se většina dílů této jedinečné série dočkala i českého překladu. To je San Francisco představuje slavné americké město s jeho netradičním kopcovitým terénem, spletitou dopravní sítí i “zlatou” minulostí. Autor samozřejmě nezapomene ani na slavný “červený most” Golden Gate Bridge, pevnost Alcatraz nebo Čínskou čtvrť.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Mn 913 Dostupné 421440056539
Celkem rezervací: 0

"Podle původního vydání z roku 1962"--Tiráž

Přeloženo z angličtiny?

Osmý díl výjimečných průvodců pro děti z Šaškovy série “This is...” nás tentokrát zavede na americký Západ do kopcovitého San Francisca. Pro malé i velké děti. V roce 1962 poprvé vyšla kniha This is San Francisco, osmý díl unikátních průvodců pro děti z dílny českého spisovatele a ilustrátora Miroslava Šaška. Až díky nakladatelství Baobab se většina dílů této jedinečné série dočkala i českého překladu. To je San Francisco představuje slavné americké město s jeho netradičním kopcovitým terénem, spletitou dopravní sítí i “zlatou” minulostí. Autor samozřejmě nezapomene ani na slavný “červený most” Golden Gate Bridge, pevnost Alcatraz nebo Čínskou čtvrť.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha