Obálka
Základní MARC ISBD

To je San Francisco / M. Šašek ; přeložil Jiří Dvořák

Od: Šašek, Miroslav, 1916-1980 [aut, ill]
Přispěvatel(é): Dvořák, Jiří, 1970- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: I. vydáníPopis: 60 stran : barevné ilustrace ; 32 cmISBN: 9788075150820Předmětová hesla: San Francisco (Kalifornie) -- vlastivěda | San Francisco (California) -- description and travelŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | publikace pro děti | autorské knihy | popular works | children's literature | authors' books Souhrn: Osmý díl výjimečných průvodců pro děti z Šaškovy série “This is...” nás tentokrát zavede na americký Západ do kopcovitého San Francisca. Pro malé i velké děti. V roce 1962 poprvé vyšla kniha This is San Francisco, osmý díl unikátních průvodců pro děti z dílny českého spisovatele a ilustrátora Miroslava Šaška. Až díky nakladatelství Baobab se většina dílů této jedinečné série dočkala i českého překladu. To je San Francisco představuje slavné americké město s jeho netradičním kopcovitým terénem, spletitou dopravní sítí i “zlatou” minulostí. Autor samozřejmě nezapomene ani na slavný “červený most” Golden Gate Bridge, pevnost Alcatraz nebo Čínskou čtvrť.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 Mn 913 Dostupné 421440056539
Celkem rezervací: 0

"Podle původního vydání z roku 1962"--Tiráž

Přeloženo z angličtiny?

Osmý díl výjimečných průvodců pro děti z Šaškovy série “This is...” nás tentokrát zavede na americký Západ do kopcovitého San Francisca. Pro malé i velké děti. V roce 1962 poprvé vyšla kniha This is San Francisco, osmý díl unikátních průvodců pro děti z dílny českého spisovatele a ilustrátora Miroslava Šaška. Až díky nakladatelství Baobab se většina dílů této jedinečné série dočkala i českého překladu. To je San Francisco představuje slavné americké město s jeho netradičním kopcovitým terénem, spletitou dopravní sítí i “zlatou” minulostí. Autor samozřejmě nezapomene ani na slavný “červený most” Golden Gate Bridge, pevnost Alcatraz nebo Čínskou čtvrť.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha