Obálka
Základní MARC ISBD

Prašina. Černý merkurit / Vojtěch Matocha ; ilustroval Karel Osoha

Od: Matocha, Vojtěch, 1989- [aut]
Přispěvatel(é): Osoha, Karel, 1991- [ill]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 257 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788074329890Další název: Černý merkuritŽánr/Forma: české romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | Czech fiction | children's literature | adventure novels Souhrn: Pokračování dobrodružného příběhu pro starší děti, který se odehrává v podivné části Prahy, zvané Prašina. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město. Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 Dostupné 421440056565
Celkem rezervací: 0

Na hřbetu knihy uvedeno: Prašina 2

Pokračování dobrodružného příběhu pro starší děti, který se odehrává v podivné části Prahy, zvané Prašina. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město. Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha