Obálka
Základní MARC ISBD

Připoutej se, nebo umře jednorožec! : 100 ne zcela legálních výchovných triků / Johannes Hayers, Felix Achterwinter ; z německého originálu Schnall dich ein, sonst stirbt ein Einhorn! 100 nicht ganz legale Erziehungstricks přeložila Michaela Škultéty

Od: Hayers, Johannes [aut]
Přispěvatel(é): Achterwinter, Felix [aut] | Škultéty, Michaela, 1972- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 159 stran ; 20 cmISBN: 9788026211273Unifikované názvy: Schnall dich ein, sonst stirbt ein Einhorn!. Česky Předmětová hesla: rodiče a děti | výchova dítěte -- humor | parents and children | child rearing -- humorŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular works Souhrn: Autoři shromáždili nejlepší výchovné triky docela normálních rodičů. I když - je Angelika normální, když se vloupe do vlastního bytu, aby svého syna konečně naučila zamykat dveře? Je Marie normální, když nutí svou dceru zapnout si bezpečnostní pás vyhrožováním, že jinak umře jednorožec? Ovšem ať už jsou citovaní rodiče normální nebo ne, ať jsou jejich výchovné triky legální nebo ne, důležité je, že fungovaly. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Zábavný rádce obsahuje celkem sto tipů určených zoufalým rodičům, kteří mají pocit, že už při výchově vyzkoušeli naprosto všechno - ale marně.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 37 Dostupné 421440056575
Celkem rezervací: 0

Autoři shromáždili nejlepší výchovné triky docela normálních rodičů. I když - je Angelika normální, když se vloupe do vlastního bytu, aby svého syna konečně naučila zamykat dveře? Je Marie normální, když nutí svou dceru zapnout si bezpečnostní pás vyhrožováním, že jinak umře jednorožec? Ovšem ať už jsou citovaní rodiče normální nebo ne, ať jsou jejich výchovné triky legální nebo ne, důležité je, že fungovaly. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zábavný rádce obsahuje celkem sto tipů určených zoufalým rodičům, kteří mají pocit, že už při výchově vyzkoušeli naprosto všechno - ale marně.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha