Obálka
Základní MARC ISBD

Zapomenuté příběhy / Marian Kechlibar

Od: Kechlibar, Marian, 1978- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Druhé vydáníPopis: 168 stran, 8 nečíslovaných stran obrazových příloh : ilustrace (některé barevné), 1 mapa, portréty, faksimile ; 21 cmPředmětová hesla: světové dějiny | události | osobnostiŽánr/Forma: populárně-naučné publikace Souhrn: Málo známé události a různé zajímavosti ze světové historie. Práce se zaobírá historickým vývojem trestů v Británii od novověku do 20. století, průběhem expedice španělského dobrodruha Hernanda de Soto v jižní části dnešních Spojených států ve 40. letech 16. století, polárními výpravami na počátku 20. století, vánočním příměřím mezi britskými a německými jednotkami v prvním roce velké války, osudem bitevního křižníku Hood, který byl chloubou britského válečného námořnictva, průběhem sovětsko-finské války z let 1939-1940, obsazením Norska Němci roku 1940 nebo největšími sopečnými erupcemi 20. století.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 94 1. Dostupné 421440056625
Celkem rezervací: 0

Málo známé události a různé zajímavosti ze světové historie. Práce se zaobírá historickým vývojem trestů v Británii od novověku do 20. století, průběhem expedice španělského dobrodruha Hernanda de Soto v jižní části dnešních Spojených států ve 40. letech 16. století, polárními výpravami na počátku 20. století, vánočním příměřím mezi britskými a německými jednotkami v prvním roce velké války, osudem bitevního křižníku Hood, který byl chloubou britského válečného námořnictva, průběhem sovětsko-finské války z let 1939-1940, obsazením Norska Němci roku 1940 nebo největšími sopečnými erupcemi 20. století.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha