Obálka
Základní MARC ISBD

Úplně cizí lidé / Liane Moriarty ; z anglického originálu Nine perfect strangers ... přeložila Šárka Kadlecová

Od: Moriarty, Liane, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Kadlecová, Šárka [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 462 stran ; 24 cmISBN: 9788024940304Unifikované názvy: Nine perfect strangers. Česky Žánr/Forma: australské romány | psychologické romány | Australian fiction | psychological novels Souhrn: Devět klientů, devět různých životních příběhů. Tito doposud neznámí lidé se prvně setkají v luxusních lázních uprostřed pustiny, aby zde společně podstoupili proměnu duše i těla. Devět lidí se sejde v Domě pohody, lázeňské vile uprostřed přírody, aby zde vyzkoušeli speciální desetidenní ozdravný program, který navždy změní jejich životy. Každý z nich má svůj vlastní příběh i důvod, proč je zde. Spisovatelka romancí pociťující krizi středního věku, tříčlenná rodina skrývající soukromou tragédii, manželský pár, rozvedená žena a dva muži. To jsou klienti podstupující speciální procedury pod vedením Máši, ředitelky lázní. Léčebné postupy jsou vskutku zvláštní, stejně jako i Máša, a pobyt v Domě pohody rozhodně změní životy všech přítomných.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Rezervováno 421440056667 1
Celkem rezervací: 4

Devět klientů, devět různých životních příběhů. Tito doposud neznámí lidé se prvně setkají v luxusních lázních uprostřed pustiny, aby zde společně podstoupili proměnu duše i těla. Devět lidí se sejde v Domě pohody, lázeňské vile uprostřed přírody, aby zde vyzkoušeli speciální desetidenní ozdravný program, který navždy změní jejich životy. Každý z nich má svůj vlastní příběh i důvod, proč je zde. Spisovatelka romancí pociťující krizi středního věku, tříčlenná rodina skrývající soukromou tragédii, manželský pár, rozvedená žena a dva muži. To jsou klienti podstupující speciální procedury pod vedením Máši, ředitelky lázní. Léčebné postupy jsou vskutku zvláštní, stejně jako i Máša, a pobyt v Domě pohody rozhodně změní životy všech přítomných.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha