Obálka
Základní MARC ISBD

Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně / Roberto Santiago ; ilustrace Enrique Lorenzo ; ze španělského originálu El misterio del portero fantasma ... přeložila Romana Bičíková

Od: Santiago, Roberto, 1968- [aut]
Přispěvatel(é): Lorenzo, Enrique, 1980- [ill] | Bičíková, Romana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 309 stran : barevné ilustrace ; 23 cmISBN: 9788075779731Další název: Záhada fantoma v bráněUnifikované názvy: Misterio del portero fantasma. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | detektivní příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | children's literature | detective stories Souhrn: Pokračování detektivní série z fotbalového prostředí. Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A kromě něho i šest dalších, vážně skvělých hráčů. Fotbaláky čeká důležitý zápas, který musejí vyhrát, aby se udrželi v lize. Jenže na soupisce může být jen devět hráčů a napětí v kabině by se dalo krájet. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 3. Vypůjčeno 26/10/2020 421440056652
Celkem rezervací: 0

Na hřbetu označení: 3

Pokračování detektivní série z fotbalového prostředí. Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A kromě něho i šest dalších, vážně skvělých hráčů. Fotbaláky čeká důležitý zápas, který musejí vyhrát, aby se udrželi v lize. Jenže na soupisce může být jen devět hráčů a napětí v kabině by se dalo krájet. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha