Obálka
Základní MARC ISBD

Selfies : kriminální román / Jussi Adler-Olsen ; z dánského originálu Selfies ... přeložila Kristina Václavů

Od: Adler-Olsen, Jussi, 1950- [aut]
Přispěvatel(é): Václavů, Kristina [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: První vydáníPopis: 510 stran ; 21 cmISBN: 9788075771612Unifikované názvy: Selfies. Česky Žánr/Forma: dánské romány | detektivní romány | thrillery (romány) | Danish fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Sedmý díl řady dánských krimithrillerů z oddělení Q, jehož tým pod vedením detektiva Morcka tentokrát bojuje i o svou další existenci.Souhrn: V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je možné, že spolu tyto na první pohled odlišné brutální útoky nějak souvisejí? Tuto záhadu řeší detektiv Carl Morck z oddělení Q. Carl a jeho tým jsou pod velkým tlakem a musí případ rozlousknout - pokud se jim nepodaří splnit očekávání nadřízených, jejich oddělení bude zrušeno. Rose navíc dohnala vlastní minulost - kdysi možná měla co do činění se strašlivým zločinem... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 D Dostupné 421440056657
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: sedmý případ Carla Mørcka z oddělení Q

Sedmý díl řady dánských krimithrillerů z oddělení Q, jehož tým pod vedením detektiva Morcka tentokrát bojuje i o svou další existenci.

V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je možné, že spolu tyto na první pohled odlišné brutální útoky nějak souvisejí? Tuto záhadu řeší detektiv Carl Morck z oddělení Q. Carl a jeho tým jsou pod velkým tlakem a musí případ rozlousknout - pokud se jim nepodaří splnit očekávání nadřízených, jejich oddělení bude zrušeno. Rose navíc dohnala vlastní minulost - kdysi možná měla co do činění se strašlivým zločinem... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha