Obálka
Základní MARC ISBD

Lumír včelaří, aneb, Medový slabikář / Aneta Františka Holasová

Od: Holasová, Aneta Františka, 1985- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Raketa v produkci nakl. Labyrint, 2013Vydání: 1. vydPopis: 78 s. : barev. il. ; 26 cmISBN: 9788086803258Další název: Medový slabikářPředmětová hesla: včelařství | chov včel | bee culture | bee keepingŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | publikace pro děti | popular works | children's literature Souhrn: Bohatě ilustrovaná kniha seznamuje děti s životem včel a včelařstvím.Souhrn: Medvěd Lumír, hlavní postava této dětské knihy, provází čtenáře celým včelařským rokem: od podletí až k medobraní, kde včely berou vosk k stavbě svého díla, co je to propolis a k čemu slouží, jak funguje včelí společenství a kdo co v úle dělá. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
MN 638 Vypůjčeno 19/03/2020 421440056696
Celkem rezervací: 0

Bohatě ilustrovaná kniha seznamuje děti s životem včel a včelařstvím.

Medvěd Lumír, hlavní postava této dětské knihy, provází čtenáře celým včelařským rokem: od podletí až k medobraní, kde včely berou vosk k stavbě svého díla, co je to propolis a k čemu slouží, jak funguje včelí společenství a kdo co v úle dělá. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha